socialmedya logo
tr_TR en_EN
Facebook ile Giriş Yap
Google ile Giriş Yap
Twitter ile Giriş Yap

Neden Bize Katılmalısınız?

Hızlı Destek

Sistem hakkında aklınıza takılan her türlü soruyu 24/7 bize ulaştırabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Sosyal Medya hesaplarınızın takipçi sayısını gerçek kişilerle arttırmak ister misiniz? Facebook Beğen, YouTube Video İzle, Twitter Takip Et, Google-Plus, Websites Hit ve diğerleri. Etkinlik yaparak jeton kazanabilir ve bu jetonlarla hesaplarınızın takipçi sayısını artırabilirsiniz. İsterseniz jeton satın alarak hızlı ve kolay takipçi elde edebilir isterseniz de biriktirdiğiniz jetonları gerçek paraya çevirebilirsiniz.

Ödeme seçeneklerinde kolaylık

En az 10.00 TL ödeme. 0.50 TL kayıt olduğunda hediye. Referanslarınızın satın alımlarından 20% oranında, kazandıkları jetonlardan %10 oranında kazanç sağlama. PayPal ile kolay ödeme. Ücretsiz üyelik ve daha fazlası...!

Sosyal Medyada Gerçek ve Türk Kullanıcılar Tarafından Takip Edilme Sistemi

Sistem çok basit, diğer üyelerin sosyal medya sayfalarını beğen, hesabını takip et, videosunu izle veya sitesini ziyaret et, kazandığın jetonlarla sosyal medya hesaplarında işlem yap veya gerçek paraya dönüştür. Zamanım yok diyorsan jeton satın alarak hızlı ve kolay işlemler yapabilirsin.

SocialMedya nedir?

SocialMedya sadece gerçek ve türk kullanıcıların kayıtlı olduğu sosyal takipleşme sistemidir. SocialMedya ile facebook, twitter, youtube, instagram, google+ ve diğer sosyal medya sistemleriyle alakalı çeşitli işlemler yapabilirsiniz. Bu işlemler takip, beğeni, abone olma, izleme, hitleme, paylaşma ve diğer işlemlerdir. Sistem sosyal takipleşme ve para kazanma olarak iki farklı şekilde kullanılabilir.

SocialMedya ne değildir?

SocialMedya fake takipçi kazanma sitesi değildir. Sistem sosyal medya hesaplarınıza bağlanmaz, kullanıcı adınızı veya şifrenizi istemez, sizin adınıza paylaşımda bulunmaz.